Biz Kimiz?

Technoart Kopyalama Merkezi 2000 yılında kurulmuş olup, ODTÜ yerleşkesinde bulunan kopyalama merkezidir. Kuruluşundan itibaren ”sıfır hata iş teslim” anlayışını ilke edinerek hizmetini üst seviyelere çıkaran işyerimiz, O.D.T.U. Kampsü ve 100.yıl şubeleri ile hizmet vermektedir.

Neden Technoart Kopyalama Merkezi?

“İhtiyaç duyduğunuz baskılama ve kırtasiye hizmetini yüksek kalite ve uygun fiyat politikamız ile siz müşterilerimize hızlı geri dönüş ve kısa vadede karşılıyoruz”

“Kişiselleştirilmiş URL web teknolojisi kullanarak, müşterilerimize zamandan tasarruf ederek, dokümanlarını bize gönderme hizmeti sunuyoruz.”

“Ücretsiz kurye hizmetimiz ile zamandan tasarruf sağlamanıza imkân veriyoruz”

“Sektöründe yıllarca, her baskı proje ile tartışılmaz bir müşteri memnuniyeti sağlayan, tasarım, baskı ve baskı sonrası yardıma kadar tüm hizmetlerde güvenilirliğini olan şirketiz “

 

TEZ CİLTLEME,TEZ BASKISI BASIMI,POSTER,FOTOKOPİ, BASKI,BASIM,CİLTLEME,TEZ,,ODTÜ,ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ,ATILIM ÜNİVERİSİTESİ,BİLKENT ÜNİVERSİTESİ,TOBB ÜNİVESİTESİ,PRİNT,print,fotokopi,tez basımı,tez,odtü,metu,tez,ankara tez ciltleme,odtü tez ciltleme,çankaya üniversitesitez ciltleme,atılım üniversitesitez ciltleme,